Tillitsvalgte

Publisert 13.04.2016

Styret i Norsk Bergindustri 

Henrik Bager

Styreleder / Franzefoss Pukk AS

T: 482 00 589
E: heba@franzefoss.no
Last ned pressebilde

Thor-Anders Lundh Håkestad

Nestleder i styret / Lundhs AS

T: 913 15 991
E: talh@lundhs.no
Last ned pressebilde

Espen Lillebrygfjeld

Styremedlem / Omya

T: 916 30 741
E: espen.lillebrygfjeld@omya.com

Terje Holstad
Terje Holstad

Styremedlem / Minera Skifer AS

T: 90857373
E: terje@mineraskifer.no

Ragnar Hagen

Styremedlem / Sibelco Nordic

T: 913 12 187
E: ragnar.hagen@sibelco.com

Kjell Ståle Silseth

Varamedlem i styret / Silseth Sten

T: 958 61 642
E: post@silseth-sten.no

Cecilie Hagby

Styremedlem / Svelviksand

T: 924 30 993
E: cecilie@svelviksand.no

Remi Krogstad-Havnes

Varamedlem i styret / Franzefoss Minerals

T: 93026502
E: remi.krogstad-havnes@kalk.no

Egil Velde

Varastyremedlem / Velde Pukk AS

T: 932 59 303
E: egil@veldeas.no

Birger Gladhus
Birger Gladhus

Leverandørenes representant til styret/ Leverandørenes arbeidskomite / Tekno-Nor AS

T: 90644955
E: birger.gladhus@teknonor.no

André Gulholm

Leverandørenes vararepresentant til styret/ leverandørenes arbeidskomite / Volvo Maskin

T: 90048811
E: andre.gulholm@volvo.com

Norsk Bergindustris komiteledere

Hjalmar Tenold

Medlem i Ytre miljøkomite / Asplan Viak

E: hjalmar.tenold@asplanviak.no

Oddveig Haugo Altern

Leder av HMS-komiteen, Bedriftssykepleier/Verneingeniør i Veidekke

E: oddveig.haugo-altern@veidekke.no

Børge Johannes Wigum

Leder i Bergteknisk komite / Norstone og NTNU

E: borge.wigum@norstone.no

Petter Bye
Petter Bye

Leder i natursteinskomiteen / Oppdal Sten

E: petter@oppdalsten.no

Kristin Husebø Hestnes
Kristin Husebø Hestnes

Leder i kompetansekomiteen / Miljøkalk AS (Franzefoss Minerals AS).

E: kristin.husebo.hestnes@kalk.no

Roar Sandøy
Roar Sandøy

Leder i arbeidsgruppa for deponering av mineralavfall / Sibelco Nordic AS

E: Roar.sandoy@sibelco.com

Vetle Houg

Leder i kommunikasjonskomiteen / Heidelberg Cement

E: vetle.houg@heidelbergcement.com

Olav Hellekaas
Olav Hellekaas

Leder av drifts- og vedlikeholdsteknisk komite / Metso

E: olav.hellekaas@metso.com

Hanne Markussen Eek

Leder i valgkomiteen / Organisasjonssjef Franzefoss Minerals

E: hanne@kalk.no

Les mer om de ulike komiteene her

Logg inn

Dersom du var tillitsvalgt før lanseringen av våre nye nettsider, kan du motta passord til din gamle konto ved å trykke "glemt passord" under.

For å opprette en konto, vennligst send en e-post til epost@norskbergindustri.no.

glemt passord?
×